Quadre tècnic

Per part de l’apartat esportiu tenim els següents entrenadors:

 

Sandra Escobar Batallé:

 

–        Curs de Formadors de la FCA per a les categories de promoció.

–        Monitora a les diferents edicions de la Escola Esportiva organitzada pel CAOlesa.

–        Atleta especialista en proves de Velocitat.

 

 

  • Grup de promoció (Pre-Benjamí).

 

Aida Fernández Cañizarez:

 

–        Curs de Formadors de la FCA per a les categories de promoció.

–        Monitora a les diferents edicions de la Escola Esportiva organitzada pel CAOlesa.

–        Atleta especialista en proves de Mig Fons i Fons.

 

 

  • Grup de promoció (Pre-Benjamí).

 

 

Edgar Vázquez Sánchez:

 

 

–        Curs de Formadors de la FCA per a les categories de promoció.

–        Monitor a les diferents edicions de la Escola Esportiva organitzada pel CAOlesa.

–        Atleta especialista en proves de Velocitat.

 

  • Grup de promoció (Benjamí).

Carla García Sánchez:

 

 

–        Curs de Formadors de la FCA per a les categories de promoció.

–        Monitora a les diferents edicions de la Escola Esportiva organitzada pel CAOlesa.

–        Atleta especialista en proves de Velocitat-Tanques-Salts.

 

 

  • Grup de promoció (Benjamí).

Ester Guerrero Muñoz:

 

 

–          Llicenciada en Ciències de l’Activitat Física i l’Esport per l’INEFC de Barcelona (UB).

–          Postgrau en Activitat Fïsica i Malaltia: Nou model terapèutic per l’IL3-UB.

–          Entrenadora de Club (Nivell 2) per la RFEA (Reial Federació Espanyola d’Atletisme).

–          Màster en Teràpies Manuals per l’ISMET.

 

  • Grup de promoció (Aleví).

Alba Fernández Cañizarez:

 

–        Curs de Formadors de la FCA per a les categories de promoció.

–        Monitora a les diferents edicions de la Escola Esportiva organitzada pel CAOlesa.

–        Atleta especialista en proves de Mig Fons i Fons.

 

 

  • Grup de promoció (Aleví).

Sergio Peña Díaz:

 

 

–        Graduat en Ciències de l’Activitat Física i l’Esport (INEFC Barcelona).

–        Monitor a les diferents edicions de la Escola Esportiva organitzada pel CAOlesa.

–        Atleta especialista en proves de Velocitat.

 

  • Grup de Promoció (Infantil).
  • Grup de Tecnificació i Rendiment Esportiu: Llançaments (De Cadet fins a Sènior i Veterà).

 

Carlota Lacort Albarrilla:

 

–        Curs de Formadors de la FCA per a les categories de promoció.

–        Monitora a les diferents edicions de la Escola Esportiva organitzada pel CAOlesa.

–        Atleta especialista en proves de Mig Fons i Fons.

 

  • Grup de promoció (Infantil).

 

Maria Agudo Parra:

 

 

–          Cursant 4rt curs del Grau en Fisioteràpia per la Universitat de Manresa (FUB).

–          Curs de Formadors de la FCA per a les categories de promoció.

–          Curs CIATE de Dinamitzador/a d’Esport a l’Escola per la Escola Catalana de l’Esport de la Generalitat de Catalunya.

 

  • Grup de promoció (Suport Grup Infantil).

 

 

Rául Agudo Parra:

 

 

–          Graduat en Ciències de l’Activitat Física i l’Esport (Universitat Ramón Llull-Blanquerna).

–          Monitor Nacional d’Atletisme per la RFEA (Reial Federació Espanyola d’Atletisme).

–          Curs CIATE de Dinamitzador/a d’Esport a l’Escola per la Escola Catalana de l’Esport de la Generalitat de Catalunya.

 

  • Grup d’Esport Salut i Iniciació al Running/Trail Running.

Sergio Valle Malo:

 

 

 

–          Cicle Formatiu de Grau Superior en Activitats Físiques i Esportives (CFGS en AAFE).

–          Mestre en Educació Física per la Universitat Autònoma de Barcelona (UAB).

–          Entrenador de Club d’Atletisme per la RFEA (Reial Federació Espanyola d’Atletisme).

 

  • Grup de Tecnificació i Rendiment Esportiu: Salts  i Velocitat (De Cadet fins a Sènior i Veterà).

 

 

Juan Carlos Galán Miró:

 

 

–          Llicenciat en Ciències de l’Activitat Física i l’Esport per l’INEFC de Barcelona (UB).

–          Màster en Alt Rendiment Esportiu per la Universitat Autònoma de Madrid i el Comitè Olímpic Espanyol (UAM-COES).

–          Màster en Rendiment, Tecnificació i Alt Nivell per l’INEFC de Barcelona (UB).

–          Màster en Alt Rendiment Esportiu: Condicionament Físic i Força per la UCAM de Murcia.

–          Entrenador Nacional d’Atletisme per la RFEA (Reial Federació Espanyola d’Atletisme).

 

  • Grup de Tecnificació i Rendiment Esportiu: Mig Fons, Fons i Marxa (De Cadet fins a Sènior i Veterà).
  • Grup de Ruta/Triatló/Muntanya (Junior-Promesa-Sènior i Veterà).